Algadetox

L'Erbolario vám ponúka Algadetox, detoxikačný program vytvorený pre ochranu a čistenie pokožky tváre pred vonkajším znečistením, ktoré môže porušiť jej hydratáciu, sviežosť a žiarivosť.

Pokožka, ktorá si vytvára vlastnú ochrannú bariéru, je dnes neustále vystavená UV žiareniu a iným znečisťujúcim atmosferickým vplyvom ako napríklad smog (slovo vytvorené spojením smoke - dym a fog - hmla). Pravidelným používaním detoxikačných a čistiacich prípravkov línie Algadetox sa preventívne chránite a zároveň potláčate vplyvy vonkajších agresívnych faktorov na vašu pleť.

A práve s cieľom ochrániť a čistiť sa zrodil kompletný program, výnimočné receptúry línie Algadetox. Tieto prípravky získavajú z rias a mikrorias všetky svoje protiradikálové a ochranné schopnosti. Línia obsahuje štyri produkty: čistiaci olej-gél, ktorý vďaka mikroguličkám jojoby pôsobí jemne exfoliačne, denný krém hydratuje a chráni pred UV žiarením vďaka ochrannému faktoru SPF15, nočný krém je zároveň maskou na intenzívnu výživu a obnovu poškodení nahromadených počas dňa a aktivátor krásy po vmiešaní do krémov zvyšuje ich účinnosť.

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované