Advanced Search

Cena

16 € - 23 €

Záhrada pre verných priateľov

Láska, ktorú človek pociťuje voči domácim zvieratkám, je tak intenzívna, že ich považuje za skutočných pravých priateľov na celý život. Zdieľajú so svojim pánom dôležité momenty, robia mu spoločnosť a obveseľujú jeho dni, rovnako ako členovia rodiny.

My zo spoločnosti L’Erbolario sme odjakživa priateľmi zvierat. Už v roku 1998 sme s nadšením prijali medzinárodné ustanovenia zakazujúce testovanie na zvieratách (Stop Ai Test Su Animali), ktoré boli pripravené a zdieľané významnými organizáciami pre ochranu zvierat. Tieto štandardy vyžadujú jednoduchú a veľmi účinnú záležitosť: aby sa podpísané spoločnosti týmto zaviazali, že už nebudú používať suroviny testované na zvieratách.

A keďže sú zvieratá našimi najlepšími priateľmi, môžeme hrdo prehlásiť, že my sme najlepšími priateľmi zvierat. Tak prečo nevenovať aj našim verným priateľom špecifickú líniu?

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované