Výživové doplnky Erbamea

Erbamea predstavuje inovatívnu realitu vo svete fytoterapie, ktorá spája hodnoty tradícií s overenými vedeckými metódami. Kvalita produktov Erbamea je zaručená dvojnásobne: skúsenosťami spoločnosti L'Erbolario, jej pokrokovým výskumom, dokonalosťou jej laboratórií, vášňou pre prírodu, ktorá sa v značke Erbamea spája s odbornými znalosťami autoritatívneho špecialistu doktora Fausta Mearelliho. Erbamea sa udomácnila v zelenej a nekontaminovanej Umbrii, v Alta Valtiberina, ktorej špecifická zemepisná poloha, od údolia až do výšok 1000 metrov nad morom, ponúka veľmi rozmanitú spontánne rastúcu flóru. V tejto oblasti s dávnymi poľnohospodárskymi tradíciami sa pestuje a zbiera množstvo liečivých bylín. A Erbamea svojimi výživovými doplnkami pomáha chrániť a uchovávať fyziologickú rovnováhu organizmu a podporuje voľbu každého z nás stať sa protagonistom vlastného zdravia.  

Spoločnosť ERBAMEA považuje kvalitu za kľúčový princíp a preto nielen že vyberá najlepšie suroviny, ale aj pozorne kontroluje každé hľadisko výrobnej činnosti. Zaručuje tak, že všetky ponúkané prípravky neustále zodpovedajú vysokým štandardom kvality. 

Nepretržitý výskum, neustála vedecká aktualizácia spolu s našou snahou a stabilnou spoluprácou s akreditovanými analytickými laboratóriami nám dovoľujú ponúkať nielen účinné ale aj bezpečné prípravky na podporu fyziologických funkcií organizmu a pre zachovanie prirodzeného pocitu zdravia. 

Zvláštnu pozornosť venujeme požiadavkám našich spotrebiteľov a rešpektujeme tiež stravovacie rozhodnutia vegetariánov a vegánov. To nás priviedlo k používaniu výhradne kapsúl rastlinného pôvodu, aj napriek tomu, že sú drahšie ako kapsule z potravinárskej želatíny živočíšneho pôvodu. 

Erbamea nepoužíva ingrediencie živočíšneho pôvodu. 

Ďalším krokom bolo garantovanie bezpečnosti našich produktov aj pre osoby intolerantné na lepok. Aj napriek tomu, že odjakživa v našich receptúrach používame ingrediencie bez obsahu gluténu, chceli sme vylúčiť akékoľvek náhodné riziko krížovej kontaminácie “cross contamination” počas celého výrobného reťazca.

Kvôli tomuto projektu na našej linke autokontroly (HACCP) realizujeme prídavné postupy, ktoré vyžaduje sektor kontroly kvality, vrátane nepretržitých špecifických analýz na eventuálny výskyt stôp gluténu pred autorizáciou na uvedenie prípravku na trh. 

Celá táto činnosť nám umožňuje na výstupných kontrolách garantovať zvyškový obsah gluténu nižší ako 20mg/kg (20ppm), teda maximálnu hodnotu udanú európskym nariadením 828/2014 (CE) pre potraviny definované “bez lepku” teda vhodné pre celiatikov.

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované