Čaje, sušené bylinné a ovocné zmesi Erbamea

Niet civilizácie, ktorá by v ktoromkoľvek období nespoznávala a neoceňovala hodnotu moci liečivých rastlín. Aj dnes je obzvlášť citeľná a rozsiahla potreba zaistiť organizmu zdravie a prirodzenú fyziologickú rovnováhu hľadajúc pomoc u aktívnych látok, ktoré nám dáva k dispozícii príroda. Tieto možnosti nám ponúkajú rastliny, z ktorých sa pripravujú nálevy (infusum) a odvary (decoctum).

Spoločnosť Erbamea ponúka viac ako 200 oficinálnych rastlín, z ktorých je viac ako šesťdesiat získaných pestovaním v organickom hospodárstve. Dajú sa kúpiť vážené v predajniach bylín, v lekárňach a špecializovaných prevádzkach. Niektoré pochádzajú z organického pestovania, iné rastú spontánne, niektoré kultúry sú z Talianska, z Európy ale aj z mimoeurópskych krajín.

Všetky sú vždy starostlivo vyberané a kontrolované. Voľne rastúce rastliny a aj tie kultivované so skúsenosťami a kompetenciou bylinkárov umožňujú vytvárať personalizované zmesi, ktoré vyhovejú všetkým potrebám.

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované