Verbena

Táto nová parfumovaná línia sa zrodila zo stretnutia dvoch odrôd verbeny - železníka lekárskeho (Verbena officinalis) a alojzie citrónovej (Lippia citriodora). Je hymnou sviežosti a dobrej nálady. Obe verbeny sú nenápadné a skrývajú nečakané prekvapenia. Meno alojzie citrónovej vzniklo z toho, že jej listy po pošúchaní vydávajú veľmi sviežu citrónovú vôňu, zatiaľ čo železník lekársky je v bylinkárskej tradícii známy svojimi protizápalovými a relaxačnými vlastnosťami.

Parfumovaná línia Verbena zahŕňa parfum so žiarivou bezstarostnou kyticou kvetov, osviežovač prostredia a úžasné fytokozmetické produkty na telo a vlasy, pripravené z výťažkov a destilátov vyrábaných v našich laboratóriách z listov týchto dvoch rastlín. Úžasne zmyselné receptúry vytvorené s cieľom dobiť voňavou energiou a znovu spojiť naše zmysly s prírodou.

O Verbene si prečítajte tiež: 

https://www.erbolario.sk/sk/erbolario-news/magick%C3%A1-verbena-n146

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované