Advanced Search

Cena

5 € - 80 €

Pre krásnu pleť

Tvár je časť nášho tela, ktorá nás najviac charakterizuje a odlišuje od ostatných. Je to naša vizitka, spôsob, akým vyjadrujeme emócie a našu náladu. Preto je také dôležité starať sa o ňu každý deň!

Ako? V prvom rade začnime očistou. Dôkladné čistenie ráno a večer dodá našej pleti zdravý a žiarivý vzhľad. Na tento dôležitý krok vám ponúkame množstvo riešení: fytokozmetické prípravky na čistenie, micelárne vody, jemné mydlové syndety...
A po očistení? Poďme tonifikovať! S vynikajúcimi fytokozmetickými mliekami a špeciálnymi aromatickými vodami pre všetky typy pleti.
Potom je potrebné pleť hydratovať, aby sme zaistili, že plynutie času nezanechá príliš zrejmé stopy. V tomto prípade sa môžeme spoľahnúť na naše početné krémy, špecifické pre každú potrebu pleti a pre každú vekovú skupinu, a na naše špeciálne prípravky, medzi ktorými vynikajú pleťové séra, ľahké, ale intenzívne vyživujúce krémy na očné okolie, pleťové masky... Výber je veľmi pestrý a sme si istí, že nájdete presne to, čo je pre vašu pleť to pravé!
A nakoniec nezabúdajme, že súčasťou kozmetickej rutiny sa musia stať aj pery. Preto vám L'Erbolario ponúka mnoho vyživujúcich balzamov na pery, ktoré zostanú hebké a hydratované!

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované