Advanced Search

Ochranný faktor

Charakteristiky produktov

Cena

8 € - 109 €

Pre krásu tela

Pokožka nášho tela potrebuje neustálu pozornosť. A my v L'Erbolario to dobre vieme! Skutočne už viac ako 40 rokov vyrábame fytokozmetiku pre rôzne ciele.

Každá parfumovaná línia má svoj vlastný sprchový gél, ktorý sa vyznačuje nezameniteľnou vôňou a cennými rastlinnými funkčnými zložkami. Dodá vašej pokožke hydratáciu a hebkosť či už pod prúdom sprchy alebo ako vonná prísada do kúpeľa vo vani. Ak máte nedostatok času, alebo často navštevujete sauny, telocvične a bazény, naše sprchové šampóny sa postarajú o pokožku a vlasy v jednom praktickom kroku.

A po každodennom rituáli sprchovania nesmie chýbať túžba vyživiť vašu pokožku a zároveň jej dodať očarujúcu vôňu. Ponúkame širokú paletu parfumovaných telových krémov, viac či menej tekutých podľa vašich potrieb.

Naše mydlá sú používané denno denne, ideálne na ruky, ale aj na telo. Dezodoranty pre dámy aj pre pánov sú skutočne účinné v boji proti tvorbe nepríjemných pachov a pri zaistení sviežosti po celý deň.
A môžete si tiež dopriať malý kozmetický rituál: peeling, závoj osviežujúcej parfumovanej vody, denné ošetrenie proti celulitíde alebo proti striám... máte z čoho vyberať.
Pokožka vášho tela sa vám poďakuje!

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované