Delicalma

Jemná a krehká, senzitívna pokožka je taká citlivá na vplyvy vonkajších klimatických faktorov, že si nevydýchne počas žiadneho ročného obdobia. A práve pre uspokojenie potrieb takejto pleti sa vo fytokozmetických laboratóriách L’Erbolario zrodila inovatívna línia Delicalma®Vďaka týmto vynikajúcim organickým rastlinným prípravkom sa odteraz ľudia trpiaci kožnou hyperreaktivitou budú červenať len od emócií.  

Hlavným protagonistom troch účinných kozmetických prípravkov línie Delicalma® je inovaltívny komplex Delicalma®, exkluzívna formula spoločnosti L'Erbolario.

Extrakt z portulaky, organické výťažky zo zázvora, ovsa a slamienky, ktoré sú zložkami komplexu, potláčajú symptómy hyperreaktivity a upokojujú lokálne začervenania, s jemnosťou sa starajú o citlivú pleť.

Produktová línia DELICALMA® je certifikovaná ako “COSMOS ORGANIC” (COSMetics Organic Standard) a kontrolovaná Inštitútom pre etickú environmentálnu certifikáciu ICEA (Istituto Certificazione Etica Ambientale).

• Obsahuje oleje a výťažky pochádzajúce z rastlín pestovaných v režime certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, získaných použitím inovatívnych metód, ktoré zachovávajú účinné látky stabilné a nezmenené.

• Obsahuje výhradne zložky a vonné látky povolené ustanoveniami COSMOS ORGANIC.

• Neobsahuje suroviny získané z geneticky modifikovaných organizmov (GMO).

• Je balený v obaloch vyrobených z recyklovateľných materiálov.

• Výrobný závod spoločnosti L’Erbolario, kde sa línia vyrába, je vybavený systémom environmentálneho manažmentu (UNI EN ISO 14001) a využíva energiu z obnoviteľných zdrojov s nulovým dopadom "Impact zero".

*Taliansky patent n°0001429830 exkluzívne pre L'Erbolario

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované