Iris

Koľko očarujúcich farieb a odtieňov vie ponúknuť Iris multicolor! Orosený kosatec, iris, vďačí za ľahkosť svojho mena gréckej bohyni Iride, ktorá v podobe jasnej dúhy spájala nebo so zemou. Už od pradávna sa nezabúda, že reč kvetov prisúdila kosatcu sladkú povinnosť podporovať a získavať si priazeň najradostnejších správ. Žiarivá krása tohto kvetu bola oceňovaná už v starom Egypte, jeho podzemky sa dokonca používali v medicíne a parfumérii vo forme púdra, ktorým sa egyptské ženy s radosťou posypávali.

V Grécku bola Iris alebo Iride oslavovaná ako nebeský posol bohov, v jazyku kvetov mu prislúchala úloha oznamovania šťastných noviniek. A aj v záhrade spoločnosti L’Erbolario sa tento vzdušný kvet stane poslom obnovy, zdrojom nového potešenia a čerstvosti pre pokožku. Jeho vzácne vonné tóny, pridané do tejto zmyselnej kozmetickej línie, sa postarajú o to, aby ste počas celého roka našli „odtiene a vôňu neba", ktorú môžete cítiť a dýchať na jar medzi mnohofarebnými kosatcami.

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované