Arganový olej

Arganový olej si podmanil svojou životnou silou plnou energie, ľahkými orieškovými vonnými tónmi, podľa ktorých je ľahko rozpoznateľný, a svojou okúzľujúcou zlatistou farbou nielen L'Erbolario, ktoré vytvorilo na jeho oslavu kompletnú produktovú líniu. 

Bohato vliaty do každej z receptúr prípravkov línie, zlatistý olej je doplnený antioxidačným výťažkom z listov arganovníka. Takto ešte výraznejšie predvedie svoje oceňované schopnosti, spevňuje a dodáva pružnosť, vyživuje a obnovuje, chráni a pôsobí proti starnutiu kože. Všetko v prospech zachovania mladistvej, pevnej a pružnej pokožky tváre i tela, hebkých, vláčnych vlasov, jemných na dotyk a zvodných na pohľad.

Arganový olej vybratý spoločnosťou L'Erbolario je vyrobený v kooperatívach v marockej oblasti Tamanar, dnes dôležitou pre svoje zázračné sociálno-ekonomické zmeny. V krajine, ktorá vždy podliehala dávnym tradíciám, silnej závislosti manželiek od manželov, po prvýkrát v histórii tisíce žien zanechali tiene svojich domácností a vošli do orieškovo voňavých miestností kooperatívy, kde sa môžu emancipovať a stávať sa nezávislými.

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované