Spomalenie času - Anti-Age

Mesiace, ročné obdobia a roky nevyhnutne plynú a zanechávajú svoje znaky na našej duši a, bohužiaľ, aj na našej tvári. Môžu sa javiť ako jemné stopy alebo hlboké brázdy. Ale nič nie je dané!Vždy môžete bojovať proti známkam starnutia pokožky, vyhýbať sa najhoršiemu a dokonca potlačiť aj nejakú menšiu pohromu, ku ktorej už došlo.

Na pomoc prichádza špecifická línia, do ktorej boli spoločne zakomponované výdobytky prítomnosti a vzácna múdrosť tradícií. 

Účinné zložky sú transportované pomocou fytozómov (rastlinné lipozómy) a spájané s klasickými vitamínovými komplexmi, rozpustené v ušľachtilých pomocných látkach. Šikovné spojenie rastlinných účinných zložiek vytvára päť veľmi príjemných, pohodlných a ľahko použiteľných prípravkov. Pleť nájde výživu na doplnenie hydrolipidového filmu a na ochranu pred vonkajšími agresiami.

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované