6 September 2023

Čistenie pleti s L'Erbolario

Čistenie pleti s L'Erbolario

Každý deň je pokožka tváre vystavená rôznym zaťaženiam: slnečnému žiareniu, znečisteniu, make-upu, potu a mnohým ďalším nečistotám, ktoré treba bezpodmienečne odstrániť, aby mohla opäť dýchať. To je dôvod, prečo je každodenné čistenie pleti skutočne nevyhnutné.

Čistenie pokožky tváre, krku a dekoltu trvá len niekoľko minút, no táto rutina sa ukazuje ako mimoriadne dôležitá. Vďaka starostlivému pravidelnému čisteniu pokožka opäť získava svoju zdravú žiarivosť. A nielen to: bude tiež lepšie pripravená na obľúbené kozmetické prípravky na nočnú starostlivosť.

L'Erbolario vytvorilo mnoho produktov navrhnutých špeciálne na čistenie, pre rôzne typy pleti, s rôznymi textúrami a v rozličných formátoch, aby uspokojili všetky potreby!
Môžete si vybrať medzi peelingami, čistiacimi gélmi, micelárnou vodou, odličovacími obrúskami, odličovacím mliekom, jemnou čistiacou penou, dvojfázovým odličovačom, čistiacim práškom, "nemydlovým" mydlom... A tiež nájdete produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašej pleti, či už suchej, zmiešanej, mastnej, zrelej, mladistvej...
Ak si prajete spoznať všetky kroky, ako si čo najlepšie vyčistiť tvár, nenechajte si ujsť naše rady!

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované