4 October 2023

Alba in Asia - voňavý rituál krásy.

Alba in Asia - voňavý rituál krásy.

Lotosový kvet, symbol pôvabu, ladnosti a čistoty v tisícročnej histórii Ázie, otvára pri skorom rannom svetle svoju korunku a ponúka svetu dokonalú harmóniu a rovnováhu.

Jeho nádherné kvety sú v čínskom a japonskom umení archetypom krásy. Nezameniteľne ich reprezentujú jemné, dokonale symetrické lupene, ktorých špičky môžu mať fuksiový až fialový nádych. 

Jeho odolné listy sa vynárajú nad hladinu bez toho, aby sa namočili, zatiaľ čo malé kvapôčky rosy, podobné drobným trblietavým perlám, sa kotúľajú ku korune.

Lotos, milovaný a uctievaný v celej Ázii, je rastlina, ktorá rastie v stojatých a bahnitých vodách, ale jej kvet sa elegantne vynára na hladinu čistej a nepoškvrnenej vody.

Preto predstavuje lotosový kvet čistotu a krásu, ale aj znovuzrodenie a schopnosť duchovne sa povzniesť tvárou v tvár pozemským ťažkostiam, ako učia mnohé východné filozofie.

Jogová pozícia lotosového kvetu, „Padmasana“, je tiež symbolická. Nohy pri nej bývajú prekrížené a pevne položené na zemi a ruky roztiahnuté na znak otvorenosti, symbolizujúc fyzickú a duchovnú stabilitu. 

INGREDIENCIE KRÁSY POCHÁDZAJÚCE Z NÁDHERNÝCH VODNÝCH RASTLÍN

Alba in Asia je parfumovaná línia, ktorú navrhli laboratóriá L´Erbolario. Ponúka prebudenie zmyslov v plnej harmónii a pohode, je inšpirovaná očarujúcim lotosovým kvetom.

Vôňa, ktorá spája všetky produkty v línií, je postavená na sviežich, jasných, vodných tónoch, ktoré sa prelínajú s citrusovými, kvetinovými a pižmovými akcentami. 

Produkty na starostlivosť o pokožku tela sú obohatené o výnimočné fytokozmetické zložky z rastlín pochádzajúcich z Ázie. 

Začnime lotosovým kvetom, z ktorého naše laboratóriá získali špeciálny hydroglycerolový výťažok so spevňujúcimi vlastnosťami a olejový extrakt so zmäkčujúcim a hydratačným účinkom. Druhý cyklus spracovania nám umožnil získať z extrakčných zvyškov voňavú, osviežujúcu a zmäkčujúcu destilovanú vodu. 

Ryža, výnimočná vodná rastlina starovekého ázijského pôvodu, predstavuje jednu z najkonzumovanejších potravín na svete. Ponúkla nám vynikajúce kozmetické ingrediencie ako olej z klíčkov, maslo, vosk a kyselinu fytovú z otrúb, mikrogranuly a aminokyseliny. 

Od voňavého čistenia po jemnú exfoliáciu pokožky, od ošetrenia rúk a nôh až po parfum, línia Alba in Asia sa stará o krásu pokožky tela. 

Líniu obohacujú praktické osviežovače prostredia, ktoré dokážu naplniť miestnosti, v ktorých žijeme, útulnou, príjemnou a čistou atmosférou.

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované