5 March 2023

Camelia L'Erbolario

Camelia L'Erbolario

Kamélia. Kvet, ktorý viac než ktorýkoľvek iný, vyjadruje a evokuje svet milostných citov. V Oriente kamélia predstavuje symbol dokonalého a dlhotrvajúceho zväzku, znak večnej oddanosti medzi zaľúbencami! Podľa iných tradícií tento kvet prináša šťastie, dokonca aj keď je venovaný mužovi. 

A stal sa obľúbeným kvetom mnohých žien, pretože v „záhrade" fytokozmetických prípravkov spoločnosti L’Erbolario rozkvitla Camelia, línia zasvätená kráse pokožky celého tela.

Vôňa parfumovanej línie Camelia je jemným majstrovským dielom. Kvetinový základ je obohatený jemne korenistými tónmi a vášnivým intenzívnym akcentom, ktorý oživuje spomienky na minulosť, ale aj imidž elegancie súčasného štýlu. Každý prípravok je kombináciou najlepšie vybraných zložiek rastlinného pôvodu, vrátane výťažkov z dvoch krásnych kamélií: prvého z listu kamélie čínskej (Camellia sinensis) a druhého z kvetu kamélie japonskej (Camellia japonica). Pýšia sa vynikajúcim antioxidačným a spevňujúcim účinkom na kožné tkanivo.

Rovnako ako trvalá láska, ktorú kamélia symbolizuje, má každá formulácia v tejto línii stálu a trvalú schopnosť postarať sa s láskou o pokožku celého tela. Prípravky jej ponúknu ochranu, hydratáciu a pružnosť. Pokožka s hrdosťou ukáže novú hodvábnu hebkosť ako okvetné lístky tohto kvetu.

PARFUM

Tóny: kamélia, elemi, tonka, ambra

Rafinované tóny kamélie, teplo elemi a ambry, zmiešané s exotickou korenistou esenciou fazule tonky, definujú harmonický zvodný charakter jedinečnej vône... podobnej emóciám.

SPRCHOVÝ GEL / PRÍSADA DO KÚPEĽA

Sprchový gel Camelia je najdôležitejšou súčasťou nekonečne príjemnej sprchy alebo kúpeľa. Vôňa tejto línie, ktorá je inšpirovaná krásnym kvetom kamélie, pohladí zmysly svojimi elegantnými tónmi. Pokožka profituje z antioxidačného a tonizujúceho účinku výťažkov z kvetov a listov z dvoch rôznych kamélií. To umožňuje aj časté používanie tohto produktu, pričom ľanový proteín a povrchovo aktívne aminokyseliny z ovsa rozprestierajú tenký, neviditeľný ochranný film po celom tele, čím kontrolujú prirodzenú hydratáciu pokožky.

TELOVÝ KRÉM

Na východe, najmä v Kórei, sa verí, že kvitnutie kamélie, ktoré trvá niekoľko mesiacov, symbolizuje vytrvalosť lásky, preto sa tento kvet často vyberá do svadobnej kytice. Tento jemný a zmyselný krém s lahodnou vôňou je venovaný kráse pokožky, ktorej venuje cielenú starostlivosť. Vynikajúce rastlinné zložky zabezpečujú dlhotrvajúcu nepopierateľnú sviežosť.

Táto formulácia, ktorá pomáha oddialiť predčasné starnutie pokožky, obsahuje antioxidačné extrakty z listov kamélie čínskej, kvetov kamélie japonskej a vitamín E zo sójových bôbov. Aby sa zabránilo vysúšaniu pokožky, olej zo semien kamélie japonskej ponúka svoje tonizujúce a vyživujúce schopnosti. Spolu s organickým slnečnicovým olejom a nezmydelniteľnou frakciou olivového oleja chránia pružnosť pokožky a dodávajú jej hodvábnu hebkosť.

MYDLO

Pokožke rúk a tela pomáha každodenný jednoduchý, ale blahodarný rituál krásy a pohody v podobe tohto tuhého mydla. Vynikajúce rastlinné zložky v zložení s obzvlášť povzbudzujúcimi, ochrannými a antioxidačnými účinkami zahŕňajú olej a výťažok zo semien kvetu kamélie japonskej a extrakt z listov kamélie čínskej. Proteíny z ľanu obalia pokožku jemným neviditeľným filmom a pomáhajú uchovať jej hydratáciu. Pena tohto mydla, vytvorená vďaka čistiacim zložkám z kokosového, repkového a slnečnicového oleja, si dokáže získať každého svojou harmonickou rafinovanou osobnosťou.

VONNÉ TYČINKY

Sofistikovaný sklenený flakón, ktorý okamžite pôsobí ako originálny bytový doplnok, obsahuje liehový roztok na namáčanie ratanových tyčiniek. Tak sa jemná originálna vôňa línie Camelia odparovaním dostane do každého kúta vášho domova. Pre zvýraznenie vône nezabudnite po očistení suchých končekov handričkou otočiť vonné tyčinky. Čaká vás veľa hodín v skutočne príjemnej atmosfére!

PARFUMOVANÉ VRECÚŠKA DO ZÁSUVIEK

Tieto voňavé vrecúška nenápadne šíria medzi oblečením uloženým vo vašich zásuvkách svoju pretrvávajúcu, ale jemnú vôňu. Tradícia, ktorá stále stelesňuje vrodený pôvab, je osviežená vôňou, ktorá sa dokonale hodí k štýlu dnešnej ženy.

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované