14 jún 2022

Dokonalé opálenie? To nie je iba sen...

Dokonalé opálenie? To nie je iba sen...

Pri kúpe 2 produktov na slnenie a po opaľovaní dostanete darček osviežujúci telový krém po opaľovaní alebo sprchový gel po opaľovaní v praktickom cestovnom formáre 100ml.

Prečo si vybrať naše prípravky na opaľovanie?

Neobsahujú minerálne oleje, silikóny, parabény a deriváty PEG. Všetky zložky sú rastlinného pôvodu. Naše prípravky na opaľovanie samozrejme chránia pred UVA a UVB žiarením a sú balené v udržateľných obaloch.

A navyše sme za ochranu koralov!

Koral, nádherný farebný podmorský živočích, by mohol riskovať vymiznutie v dôsledku pôsobenia dvoch UV filtrov, oktinoxátu a oxybenzónu, ktorých používanie je obmedzené podľa havajskej zmluvy o koraloch. Z tohto dôvodu všetky ochranné prípravky na slnenie našej línie Slnko a Slniečko neobsahujú tieto dva UV filtre.

Darček 100ml prípravok po opaľovaní (sprchový gel alebo osviežujúci krém po opaľovaní) bude vydaný automaticky podľa dostupnosti, nie je možné si ho vybrať pri nákupe.

Iniciatíva platí do 15.septembra 2022 na všetkých zapojených predajných miestach a na stránke www.erbolario.sk do vypredania zásob.

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované