8 May 2024

Girasole - línia venovaná slnečniciam

Girasole - línia venovaná slnečniciam

Jar symbolizuje nová začiatky, obnovu, znovuzrodenie, chuť po zmene. Je prirodzené, že na jar túžime po novom parfume. Jarnou novinkou L’Erbolario je parfumovaná línia Girasole venovaná nádherným výnimočným kvetom slnečníc. Žiarivožlté slnečnice evokujú slnečné dni strávené na čerstvom vzduchu.

Vôňa Girasole je transparentná, jasná, slnečná. Počiatočné citrusové tóny bergamotu a citrónu sa snúbia s vodným akordami. Spolu dávajú žiarivosť, transparentnosť a sviežosť. Centrálne tóny sú prevažne kvetové, nájdete tu pomarančový kvet ale aj zázvor, sladký odtieň vanilky a medu. Spolu sú vynikajúce na naše slnečné dni.

Línia Girasole je navyše ohľaduplná k životnému prostrediu. Jej produkty nemajú klasické papierové vonkajšie obaly. Všetky balenia sú z hliníka, ktorý si aj po viacnásobných recykláciách zachováva svoje vlastnosti.

Parfumovaná línia Girasole ponúka tri fytokozmetické receptúry: parfum, sprchový gel a telový krém. Obsahujú ingrediencie prospešné pre pokožku tela. Výťažok a voda extrahovaná z lupeňov slnečníc majú spevňujúce, hydratačné a osviežujúce vlastnosti. Hydrosolubilný výťažok z kvetov slnečníc je vynikajúcou antioxidačnou a tonifikačnou zložkou. A samozrejmosťou je vyživujúci slnečnicový olej.

Telový krém Girasole má príjemnú ľahkú konzistenciu. Vyživuje a hydratuje pokožku a dodáva jej pružnosť. Vyrába sa v 200ml balení a zároveň aj v praktickom 100ml cestovnom formáte. Obe verzie majú alumíniový obal.

Sprchový gel Girasole obsahuje tenzidy z cukrovej trstiny, ktoré s ľahkosťou čistia, hydratujú, ale nevysušujú. Sprchový gel je teda vhodný aj pre citlivú pokožku. Je dostupný v praktických cestovných 100ml formátoch a v 200ml klasickom balení.

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované