12 May 2023

Krásna pokožka v meste

Krásna pokožka v meste

Rovnako ako v prípade vlasov, môže mestský smog nepriaznivo pôsobiť aj na pokožku tváre. Doprava, práca, stretnutia, zhon: stres má v každodennom živote "navrch" a naša pleť okamžite volá o pomoc. Obzvlášť jej tonalita, ktorá sa okrem týždňov letného opaľovania na veľkú časť roka schováva v "šedom-kancelárskom" tóne.

K tomu sa pridáva neustále vystavovanie pokožky UV žiareniu a účinkom znečistenia ovzdušia, teda nečistotám, škodlivinám a jemnému prachu, ktoré sú zodpovedné za predčasné starnutie, oslabenie "bariérového efektu", za stratu tónu a jasu.

Čo robiť pre ochranu pleti a jej čistenie?

Obohaťte svoju rutinu krásy o špecifické produkty a zabezpečte pleti žiarivosť, detox a pevnosť!

Peeling? Áno, prosím.

Exfoliácia je základným krokom pre elimináciu častíc, ktoré sa ukladajú na povrchovej vrstve pokožky a znemožňujú bunkové dýchanie. Náš pleťový exfoliačný olej-gél línie Algadetox je vynikajúca čistiaca kúra s jojobovými mikroguličkami. Máte obzvlášť citlivú pleť? Čistite si tvár každý večer zmäkčujúcou micelárnou vodou línie I Colori dell'Orto. Zloženie bohaté na výťažky zo slivky, lesného ovocia a fialových zemiakov zanecháva pokožku jemnú, hladkú a rozjasnenú.

Na slnku

Výber správneho pleťového prípravku na ochranu pred smogom je zásadným krokom. Rozhodnite sa pre zloženia, ktoré hydratujú a chránia pokožku pred vonkajšími vplyvmi, ešte lepšie, ak obsahujú solárne filtre. Ideálny je náš intenzívny hydratačný pleťový krém s výťažkami z fialky a z olivových listov, rovnako ako denný pleťový krém Algadetox s ochranným faktorom SPF15 s riasami klamath, extraktom z moringy a vitamínom C. Chcete zvýšiť účinnosť svojej každodennej kúry? Stavte na koncentrované produkty, ako je Algadetox aktivátor krásy, ktorý pôsobí ako booster, znovu prebudí žiarivosť pleti.

Nočné regeneračné pôsobenie

Unavená a namáhaná pleť počas noci odpočíva a regeneruje sa. Toto je ideálny čas dopriať jej prípravky s vyživujúcim, reparačným a regeneračným účinkom. Nočný krém s kyselinou hyaluronovou je prípravok proti starnutiu pleti s kyselinou hyaluronovou s tromi molekulovými hmotnosťami. Zaisťuje dostatočnú hydratáciu pleti a podporuje fyziologickú tvorbu kolagénu. 

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované