10 July 2023

Ako môžeme pomôcť pokožke popraskaných nôh znovu objaviť svoju prirodzenú pružnosť a pevnosť?

Ako môžeme pomôcť pokožke popraskaných nôh znovu objaviť svoju prirodzenú pružnosť a pevnosť?

Pre náročné potreby nôh vyvinuli laboratóriá L'Erbolario tento vyhladzujúci krém zložený z mnohých efektívnych rastlinných účinných zložiek. Krém podporuje fyziologickú obnovu buniek, zlepšuje vzhľad zhrubnutých a drsných oblastí chodidiel a robí pokožku nôh skutočne jemnou a jednotnou.

Výťažky z chrenu a vŕby čiernej, prirodzene bohaté na kyselinu salicylovú, sú zodpovedné za zníženie súdržnosti medzi epidermálnymi bunkami, podporujú ich povrchové odlupovanie a bunkovú obnovu. Hydratačný polyglycerolový komplex esenciálnych mastných kyselín, zmäkčujúce červené riasy a intenzívne vyživujúce oleje babassu a zo sladkých mandlí navyše zvyšujú bariérový efekt, čím chránia pokožku nôh pred ďalšou dehydratáciou. Vitamín E je vynikajúci rastlinný antioxidant, ktorý je schopný zabrániť peroxidácii nenasýtených lipidov. Získava sa zo sóje a chráni integritu bunkových membrán, udržuje pokožku pružnú a pevnú. Bambucké maslo je nevyhnutné pre kompletnú výživu kože, je bohaté na vitamíny A, B, E a F, ktoré sa ukázali ako nepostrádateľné a zásadné pre zlepšenie pevnosti epidermy a pre udržanie jej prirodzenej elasticity. Červené riasy, bohaté na cukry a minerály, ponúkajú zmäkčenie a sviežosť. Nakoniec, kyselina šikimová z badiánu a kyselina fytová z ryžových otrúb zaisťujú obnovenú kompaktnosť a potešujúci dotyk hebkosti!

Použitie:
Krém aplikujte na drsné a zhrubnuté miesta (päty a chodidlá), v prípade potreby aj na kolená a lakte. Masírujte niekoľko minút, kým sa úplne nevstrebe.

Balenie:
125ml tuba z PE prevažne rastlinného pôvodu (cukrová trstina) je na 100% recyklovateľná.

Viac sa dozviete na:

https://www.erbolario.sk/sk/l%C3%ADnie/pre-kr%C3%A1su-tela/na-nohy-a-chodidl%C3%A1/vyhladzuj%C3%BAci-kr%C3%A9m-na-popraskan%C3%A9-nohy-2905.html

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované