14 May 2023

Na slnko s Carosole Plus

Na slnko s Carosole Plus

Pekné opálenie môže zvýrazniť našu prirodzenú krásu. Odborníci však už nejaký čas odporúčajú dodržiavať niektoré zásadné pravidlá, aby sme dosiahli vzhľadné opálenie bez obetovania zdravia. Nikdy preto nezabúdajme na to, aby sme sa nevystavovali slnečným lúčom príliš dlho alebo počas najväčších horúčav a vždy chráňme pokožku tváre a tela kvalitnými ochrannými prípravkami na slnenie.

Opálenie vo svetle zdravia.

Carosole je línia výživových doplnkov navrhnutých a pripravovaných spoločnosťou Erbamea pre zdravú prípravu pokožky na slnenie.

Odporúča sa začať užívať prípravky Carosole niekoľko týždňov pred dovolenkou, obzvlášť ak máte svetlejšiu pokožku. Naopak pre tmavšiu kožu, ktorá dosiahne intenzívne opálenie skôr, stačí podpora týchto výživových doplnkov počas expozície na slnku, prípadne pre udržanie opáleného vzhľadu je dobré pokračovať v ich podávaní aj po dovolenke. 

Prípravok Carosole Plus obsahuje výťažky z mrkvy, je obohatený o betakarotén, luteín a zeaxantín z kvetov aksamietnice, OPC z hroznových jadierok, koenzým Q10 a L-tyrozín. Každá kapsula obsahuje 7,5 mg betakaroténu, ktorý telo dokáže premeniť na vitamín A. Ten pomáha udržiavať pokožku zdravú a v dobrom stave. Zloženie dopĺňa koenzým Q10, beta-karotén a aminokyselina L-tyrozín, ktorý organizmus používa na tvorbu melanínu. Melanín je pigment, ktorý dodáva pokožke sfarbenie a je zodpovedný za opálenie pri pobyte na slnku. Chráni tiež pokožku pred účinkami ultrafialového slnečného žiarenia. 

Zloženie: Suchý výťažok z koreňa mrkvy obyčajnej, suchý výťažok z kvetov aksamietnice rozložitej (s obsahom luteínu a zeaxantínu), koenzým Q10, beta-karotén, L-tyrozín. Carosole Plus neobsahuje lepok.

Užíva sa 1 kapsula denne, najlepšie po obede alebo večeri.

Viac o produkte Carosole Plus na:

https://www.erbolario.sk/sk/l%C3%ADnie/pr%C3%ADrodn%C3%A1-lek%C3%A1re%C5%88/v%C3%BD%C5%BEivov%C3%A9-doplnky-erbamea/carosole-plus-24-kaps%C3%BAl-4099.html

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované