12 január 2021

Od 1978 až do dnes

Od 1978 až do dnes

Spoločnosť L’Erbolario sa zrodila v talianskom Lodi v roku1978 ako malá remeselná bylinkáreň, ale v predstavách svojich zakladateľov existovala už skôr. Franco Bergamaschi a jeho manželka Daniela Villa už od čias ich dospievania zdieľali vášeň pre svet liečivých rastlín. Trávili dni na lúkach a poliach v okolí mestečka Lodi hľadaním spontánne rastúcich bylín. 

Aby vdýchli život prvým fytokozmetickým prípravkom, oboznámili sa s rodinnými receptúrami Francovho otca a využili aj poznatky získané počas kurzov bylinnej medicíny, fytokozmetiky a fytopreparácie. Prípravky L’Erbolario postupne opúšťali dielňu v Lodi a šírili sa na pulty bylinkární v celom Taliansku. 

Rozmach v priebehu rokov priviedol L’Erbolario k tomu, že sa z neho stala renomovaná, medzinárodne uznávaná spoločnosť a zároveň si uchovala štatút rodinnej firmy. Na talianskom trhu s prírodnou kozmetikou rastlinného pôvodu má excelentné postavenie a značka L’Erbolario je čoraz populárnejšia aj v zahraničí. 

So svojimi 5500 predajnými miestami na talianskom teritóriu a 185 „jednoznačkovými“ predajňami, z ktorých je 14 v zahraničí, vstupuje L’Erbolario do domácností viac ako 10 miliónov talianskych rodín. Úspešne vyvážaná do 42 krajín sveta, predstavuje značka L’Erbolario nezameniteľný štýl, ktorý spája krásu s prírodou. 

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované