9 November 2023

Poznáte výhody nášho obľúbeného multiaktívneho pleťového séra?

Poznáte výhody nášho obľúbeného multiaktívneho pleťového séra?

Mesiace, ročné obdobia a roky nevyhnutne plynú a zanechávajú svoje znaky na našej duši a, bohužiaľ, aj na našej pleti. Môžu sa javiť ako jemné stopy alebo hlbšie vrásky. Ale nič netreba vzdávať! Vždy môžeme bojovať proti známkam starnutia pokožky, vyhýbať sa najhoršiemu a dokonca potlačiť aj nejakú menšiu pohromu, ku ktorej už možno došlo.

Na pomoc nám prichádza špecifická pleťová anti-age línia, do ktorej boli spoločne zakomponované výdobytky prítomnosti a vzácna múdrosť tradícií. Jej hviezdnym protagonistom je naše multiaktívne pleťové sérum.

Koncentrované sérum s okamžitým kumulatívnym účinkom zaisťuje optimálne využitie efektívnych aktívnych zložiek rastlinného pôvodu. Tieto látky okamžite prenášané do štruktúry pokožky, vďaka účinku fosfolipidových lipozómov, pôsobia na zloženie, sfarbenie a pevnosť pleti. Napínací spevňujúci efekt, ktorý ucítite bezprostredne po aplikácii, je znakom skutočného kozmetického liftingu, ktorý definuje obrysy a zjemní črty tváre. Toto sérum je teda ideálne na aplikáciu pred akýmkoľvek iným kozmetickým prípravkom, aj v zóne okolia očí, a ako základ pod make-up na dôležité a špeciálne príležitosti. Postupne pleť vyživuje, zjemňuje a pomáha brániť tvorbe vrások.

Sérum proti starnutiu anti-age je vhodné pre všetky typy pleti a má mnohostranné využitie:

  1. Vďaka priamemu napínaciemu účinku na črty tváre je ideálnym prostriedkom „prvej pomoci“ pre krásu v kritických situáciách. Niekoľko aplikácií dodá pleti hebkosť, žiarivosť a pevnosť a zabezpečí make-upu dobrú priľnavosť a žiarivosť.
  1. Používaním v dlhších cykloch (20 dní), opakovaných počas roka, sa stane účinným preventívnym prírodným kozmetickým prípravkom proti starnutiu pleti.

  2. Pri pravidelnej starostlivosti obnovuje a chráni predovšetkým suchú a unavenú pleť, uchováva jej pružnosť a vyhladzuje vrásky.

Multiaktívne sérum sa môže použiť samostatne a tiež niekoľko minút pred aplikáciou denného alebo nočného krému. Naneste niekoľko kvapiek pleťového séra na čistú a suchú pokožku tváre, jemne a rovnomerne ho rozotrite. Efekt napnutia pleti vás poteší ihneď po aplikácii a prinesie pravý kozmetický liftingový účinok.   

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované