16 november 2018

PRVÍ VĎAKA VÁM!

PRVÍ VĎAKA VÁM!

Veľké, obrovské zadosťučinenia pre nás z L'Erbolario! Vďaka vám, vďaka všetkým z vás, sme získali dve prestížne ocenenia!

Už tretí rok v poradí sme práve v týchto dňoch získali ocenenie Pečať kvality: Bolo nám udelené prvé miesto v skupine Prírodná kozmetika “monobrand” za služby zákazníkom v klasifikácii zostavenej Nemeckým inštitútom kvality a financií. Bolo dotazovaných vyše 182 tisíc respondentov, hodnotených 900 spoločností a nakoniec bol vytvorený zoznam “Majstri v službách”. Treba podotknúť, že výber bol vytvorený z firiem, ktoré najlepšie uspokojujú požiadavky zákazníka (klasifikácia bola publikovaná 5.novembra a 12.novembra v novinách “La Reppublica – Affari & Finanza” na strane 39). A to nie je všetko: v celkovom hodnotení sme sa umiestnili v prvej pätnástke čestných, cnostných spoločností po boku gigantov ako Amazon, Paypal, Mastercard, Conad a mnoho ďalších!

Maecenas nunc leo, mattis in dui ac, varius semper nunc. Nulla mollis, augue ac feugiat tempor, felis nisl tempus diam, sed suscipit sem quam vitae justo. Duis semper, massa id semper rutrum, leo lorem egestas ex, lacinia semper sem elit quis orci.

Proin malesuada, lacus in laoreet efficitur, ex dolor volutpat ex, mollis pulvinar odio enim a ex. Morbi dapibus suscipit velit, at venenatis augue placerat semper. Sed imperdiet velit felis.

ZNAČKA ROKA

A tým nekončíme! Aj tento rok sme boli vyhlásení za víťazov Značka roka v kategórii Erboristeria e Benessere (bylinkársvo a zdravie). A kým? Samozrejme vami, ktorí ste sa rozhodli oceniť služby, zdvorilosť, príjemnú atmosféru... skrátka všetky pocity, ktoré môžete zažiť na predajným miestach L'Erbolario. Pri príležitosti tohto prieskumu v posledných mesiacoch 229.860 zákazníkov hodnotilo svoje obľúbené obchody, kamenné aj webové. A aký bol výsledok? 561.634 celkových hodnotení! Čo viac treba dodať? Tebe, vám, všetkým našim klientom a našim úžasným spolupracovníkom, ktorí sú každodenne ambasádormi značky L'Erbolario a rozjasňujú predajné miesta svojimi úsmevmi a znalosťami, posielame z celého srdca voňavé vďaka!

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované