22 February 2024

Spevnenie pleti a redukcia vrások s fytofillermi Risposta Fermezza

Spevnenie pleti a redukcia vrások s fytofillermi Risposta Fermezza

Pleťový krém s obsahom rastlinných účinných zložiek, ktoré zabezpečujú pleti dostatok hydratácie, výživy a ochrany, dáva kompletnú odpoveď v období, keď sa pokožka tváre stáva náročnejšou, keď sa prejavujú známky starnutia, črty tváre strácajú definovaný oválny tvar. 

Práve špecifické zložky, ako sú napríklad oligopeptidy a ceramidy, výťažok z juhoamerickej rastliny Acmella oleracea, bielkoviny z orechov a pestrec mariánsky, poskytujú "vypĺňajúce", teda fytofiller účinky. Cielene redukujú vrásky, obnovujú hustotu pleti a postupne vyhladzujú hlboké ryhy a podporujú bunkovú obnovu.

Pleťový krém Risposta Fermezza sa má používať v spojení s pleťovým fytofiller sérom Risposta Fermezza, aby pokožka tváre zostala pružná a mladistvá.

A čo si o tom myslia ženy?... (samohodnotiaci test)

Na potvrdenie klinických testov vykonaných dermatologickým hodnotením sa môžeme pozrieť na komentáre žien vo veku medzi 35 a 70, ktoré používali Risposta Fermezza pleťový krém fytofiller na spevnenie pleti a redukciu vrások počas štyroch týždňov na dennej báze:

96 % deklarovalo, že ich pleť bola hydratovaná na dotyk,

80 % uviedlo, že je pružnejšia,

88 % viditeľne pevnejšie a

84% príjemne hebká a žiarivá.

Účinok "vypĺňania vrások" bol pozorovaný už po 30 dňoch konštantnej starostlivosti u 48 % žien, ktoré zaznamenali postupné uvoľnenie a "vyplnenie" aj najhlbších vráskok.

Všeobecne s použitím pleťového krému Risposta Fermezza vládla veľká spokojnosť a pripomienky získané v tejto štúdii boli pozitívne. Posudky boli vykonávané na Klinike vnútorného lekárstva a Lekárskej terapie Univerzity v talianskej Pavii.

Koncentrované pleťové sérum fytofiller Risposta Fermezza je navrhnuté tak, aby zasiahlo samotné srdce kožných nedokonalostí na tvári ... a svoj cieľ dosiahne!

Po aplikácii aj do najhlbších vrások je možné dosiahnuť veľmi uspokojivé výsledky vďaka kombinácii štyroch účinkov:
- postupný uvoľňujúci účinok vďaka prítomnosti kapucínky a juhoamerickej rastliny Acmella
- opätovné prebudenie prirodzenej produkcie kolagénu - na vyplnenie mimických vrások - vďaka fytofiller "vypĺňaciemu" komplexu oligopeptidov a ceramidov
- okamžitý spevňujúci efekt
- posilnenie obranného mechanizmu pokožky proti poškodeniu spôsobenému voľnými radikálmi.

A čo si o tom myslia ženy?... (samohodnotiaci test)

Na potvrdenie klinických testov vykonaných dermatologickými odborníkmi si môžeme priblížiť hodnotenia žien vo veku medzi 35 a 70, ktoré používali Risposta Fermezza pleťové sérum fytofiller počas štyroch týždňov na dennej báze:

100 % deklarovalo, že ich pleť bola viac hydratovaná,

76 % uviedlo, že je pružnejšia a viditeľne pevnejšie a

84% príjemne hebká a žiarivá.

Účinok "vypĺňania vrások" bol pozorovaný už po 30 dňoch konštantnej starostlivosti u 56 % žien, ktoré zaznamenali postupné uvoľnenie a "vyplnenie" aj najhlbších vráskok. S pleťovým sérom bola veľká spokojnosť a pripomienky získané v tejto štúdii boli pozitívne.Testy boli vykonávané na Klinike vnútorného lekárstva a Lekárskej terapie Univerzity v talianskej Pavii.

Ak je cieľom chrániť a zachovať sviežosť a mladistvosť pleti, ak pokožka potrebuje inovatívne pokrokové zloženia, špecifické na oživenie vzhľadu, úspešnou stratégiou je kombinácia dvoch jedinečných produktov: pleťového krému a pleťového séra fytofiller Risposta Fermezza. Víťazný tím v obnovovaní krásy. Tieto dva produkty spolu obnovujú prirodzenú rovnováhu a krásu pleti, uchovávajú jej hebkosť a jednotnosť. Vrásky "smiechu" budú vyplnené a uvoľnenejšie. Účinok séra je sústredený na hlbšie vrásky. Bojuje proti ochabnutiu, uvoľňujúci účinok robí pleť jasnejšou. Krém dodáva vitalitu, výživu a hydratáciu, pre postupne hutnejšiu a pevnejšiu pleť.

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované