21 May 2023

Vykročte týmto smerom a znovu objavíte krásu a pohodlie vašich nôh a chodidiel.

Vykročte týmto smerom a znovu objavíte krásu a pohodlie vašich nôh a chodidiel.

Koľko pohybov vykonávajú naše nohy a chodidlá v priebehu dňa? Ťažko to spočítať... je ich naozaj veľmi veľa. Samozrejme je nevyhnutné, že niekedy zažívame pocit ťažkosti a únavy, častejšie v pribehu letných mesiacov, kedy horúčavy zvýrazňujú opuchy a únavu. Je určite dôležitejšie ako kedykoľvek inokedy starať sa o dlhodobú pohodu, pevnosť a prirodzenú jemnosť pokožky našich nôh a chodidiel, ktoré podrobujeme skúškam, ako sú hodiny chôdze, zotrvanie vo vzpriamenej polohe alebo práca v sede celé hodiny. Nehovoriac o nepohode, ktorú môže ešte zhoršiť nie vždy vhodné oblečenie oblečenie a obuv.
To je dôvod, prečo laboratóriá L'Erbolario navrhli a vytvorili celý rad špecifických fytokozmetických produktov, ktoré sa spoliehajú na pôsobenie vybraných rastlinných vyživujúcich, osviežujúcich, hydratačných a regeneračných zložiek pre obnovu prirodzenej hebkosti a pružnosti pokožky týchto dôležitých častí tela. Prípravky L'Erbolario tiež pomáhajú zaháňať do ústrania nepríjemné pachy, zabraňujú vysychaniu a tvrdnutiu pokožky chodidiel a únave nôh. Naše nohy a chodidlá tak znovu objavia radosť  a príjemný pocit byť v top forme.

Prečítajte si viac na:

https://www.erbolario.sk/sk/812-na-nohy-a-chodidl%C3%A1

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované