4 November 2023

Výber fytokozmetických prípravkov línie Alba in Asia

Výber fytokozmetických prípravkov línie Alba in Asia

Produkty dámskej parfumovanej línie Alba in Asia obsahujú až 99 % zložiek prírodného charakteru. Zvyšné látky zabezpečujú stabilitu a príjemnú konzistenciu produktov. Neobsahujú silikóny, parabény, sulfátové tenzidy a deriváty ropy. 

Portfólio fytokozmetických prípravkov línie Alba in Asia je naozaj bohaté. Od voňavého mydla, sprchového gelu, cez maslo na jemnú exfoliáciu pokožky, od produktov na ošetrenie pokožky rúk a nôh až po parfum... línia Alba in Asia sa stará o krásu pokožky tela. 

Parfumovanú líniu Alba in Asia obohacujú praktické osviežovače prostredia, ktoré dokážu naplniť miestnosti, v ktorých žijeme, útulnou, príjemnou a čistou atmosférou.

PARFUM

Ak by sme chceli prisúdiť parfumu zmyselnosť a harmóniu, pôvabné svieže tóny tejto vône by boli dokonalé. Nádhernú rovnováhu vytvárajú úvodné citrusové a kvetinové tóny, spolu s čistými vodnými akcentami srdca a zahaľujúcim pižmovo drevitým základom. 

Tóny: citrón, lotosový kvet, vodné tóny, pomarančovníkový kvet, biele pižmo, cédrové drevo.

Parfum je dostupný aj vo verzii roll-on.

SPRCHOVÝ GEL s výťažkom a destilovanou vodou z lotosového kvetu

Svieži sprchový gel je inšpirovaný harmonickou krásou lotosového kvetu, ktorý sa vypína nad čistou a pokojnou vodnou hladinou. Vďaka svojej príjemnej textúre zahalí telo do voňavého objatia a poskytne veľmi jemné tonizujúce čistenie.

PARFUMOVANÝ TELOVÝ KRÉM s výťažkom a destilovanou vodou z lotosového kvetu

Pôvab lotosového kvetu je obsiahnutý v tomto bohatom vyživujúcom kréme na telo. Prinesie pokožke chvíle neoceniteľnej pohody a voňavého relaxu. Okrem extraktu a destilovanej vody z lotosového kvetu dopĺňajú zloženie vzácne maslá a oleje s vyživujúcimi, zmäkčujúcimi a vyhladzujúcimi schopnosťami.

TELOVÉ MASLO SCRUB s výťažkom z lotosového kvetu a s mikrogranulami z ryže

Parfumovaný prípravok s príjemnou maslovou textúrou je ideálny na obnovu pokožky tela. Vďaka jemnému exfoliačnému pôsobeniu mikrogranúl ryže, vyživujúcim účinkom kakaového a kokosového masla a povzbudzujúcim osviežujúcim výťažkom a destilovanej vode z lotosového kvetu dodá pokožke jemný hebký vzhľad.

BALZAM NA RUKY s výťažkom a destilovanou vodou z lotosového kvetu

Bohatá textúra a neodolateľná vôňa charakterizuje tento prípravok na ošetrenie pokožky rúk. Možno ho naniesť jemnou masážou a nechať vstrebať, alebo v prípade potreby natrieť hrubú vrstvu a nechať pôsobiť približne pol hodinu v priložených rukaviciach. Výsledok? Pokožka bude dostatočne hydratovaná, vyživená a hebká ako lupene lotosového kvetu. Balenie obsahuje bavlnené rukavičky. 

MYDLO s výťažkom z lotosového kvetu 

Rastlinná čistiaca pasta tohto mydla je obohatená o extrakt z lotosového kvetu, ktorý poskytuje pokožke rúk a tela jemné čistenie, pričom jeho pôvabná vôňa je skutočným pôžitkom pre zmysly.

BALZAM NA NOHY s výťažkom z lotosového kvetu a olejom z ryžových klíčkov

Tento voňavý balzam je ideálny na každodennú starostlivosť o pokožku nôh. Používa sa ako zábal. Po nanesení rovnomernej vrstvy si stačí navliecť pohodlné ponožky. Balzam ponúka dostatočnú výživu hlavne vtedy, keď je pokožka chodidiel obzvlášť zhrubnutá a drsná. V balení nájdete ponožky Tabi.

VONNÉ TYČINKY 

Jasné svieže tóny, kvetinové rafinované akcenty zaplnia miestnosti vášho domova alebo pracoviska, akonáhle sa vôňa uvoľní do vzduchu z drevených tyčiniek. 

OSVIEŽOVAČ PROSTREDIA A TEXTÍLIÍ 

Táto vôňa v spreji nastriekaná do prostredia alebo na bytové textílie osviežuje a dodáva neodolateľne príjemný výnimočný akcent.

DARČEKOVÉ INŠPIRÁCIE

Nádhernými kozmetickými sadami venovanými pokožke tela, tváre a rúk môžete potešiť seba alebo svojich blízkych.

Taštička s telovým krémom a peelingom obsahuje telové peelingové maslo v 50ml formáte a parfumovaný telový krém vo veľkosti 75ml. Limitovaná edícia je balená v látkovom vrecúšku so zamatovým efektom.

Set pre žiarivú pleť ukrýva púder na tvár s lesklým efektom, rozjasňujúci lesk na pery a zrkadielko tiež v limitovanej edícii.

A v limitovanej edícii setu pre krásu rúk je vyživujúci krém na ruky a olej na nechty a nechtovú kožičku. Užite si hebkosť, ktorú tento formát ponúka.

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované