15 November 2023

Vianočné darčekové inšpirácie

Vianočné darčekové inšpirácie

Najkúzelnešie chvíle roka sú tu zas! L'Erbolario vás s radosťou prekvapí širokou paletou svojich nezabudnuteľných darčekov v znamení elegancie. Na naše nezameniteľné balenia používame saténové vrecúška v žiarivých tónoch, sušené kvietky pot pourri farbené prírodnými farbivami, papierové vrecúška a darčekové krabice v rôznych formátoch a dizajnoch.

Témou tohtoročných Vianoc je svetlá flóra, skutočný triumf listov, korenín, šišiek a ihličia vo farbách najviac vystihujúcich Vianoce... v červenej a zlatej!

Môžete si vybrať z darčekov nových línií venovaných starostlivosti o telo a o domácnosť ako Rosa Purpurea, línie, ktorá vzdáva hold novej neočakávanej ženskosti, elegantnej ale aj hravej. Môžete tiež venovať prechádzku voňavými lesmi a rozkvitnutými záhradami s líniou Bacche Fiori Legni s rafinovaným štýlom. Ponúkame aj zahaľujúce čaro línie Foglie di Té pre neodolateľné chvíle relaxu. Kompletnú výživu pokožky a vlasov garantuje produktový rad Karité, ktorý je obohatený o dva nové prípravky na starostlivosť o pleť.

A ako sa orientovať v našej širokej ponuke? L'Erbolario sa postará o kompletné darčekové balenia, ale môžete si tiež vytvoriť pre vás zaujímavé darčekové kombinácie našej prírodnej kozmetiky. Pri objednávaní stačí vložiť poznámku a my vám pošleme obalový materiál, prípadne vami vybrané produkty s radosťou a samozrejme bezplatne zabalíme!

S L'Erbolario darujete vždy krásu a radosť!

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované