10 March 2024

Vitamín s anti-age účinkami hodný zlata!

Vitamín s anti-age účinkami hodný zlata!

Skúsenosti našich laboratórií nám umožnili vytvoriť novú líniu s účinkami anti-age, VITAMINA C & ORO 24K, špecifickú pre zrelú pleť, majstrovské dielo starostlivosti o pokožku zložené z vysoko účinných zložiek pre obnovenie sviežosti, pevnosti a žiarivosti pleti s viditeľnými účinkami deň po dni. Úžasná fytokozmetická novinka poskytuje dokonalé spojenie vitamínu C a 24-karátového zlata.

Vitamín C

Tento účinný antioxidant zlepšuje pružnosť, pevnosť a jas pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu, zabraňuje vzniku povrchových vrások a potláča známky únavy.

24-karátové zlato

Čiastočky čistého zlata majú schopnosť účinne prenášať molekuly vitamínu C do pokožky, čím posilňujú antiradikálovú, antioxidačnú a rozjasňujúcu schopnosť.

Výťažky z citrónového kaviáru, limetkových listov, citrónových listov a vetvičiek

Ponúkajú dodatočný prísun vitamínu C a polyfenolov, čím posilňujú antioxidačné pôsobenie cenných receptúr.

Rýchla, vysokoúčinná, efektívna: nová kozmetická rutina anti-age v 3 krokoch

1. Okysličujúci rozjasňujúci čistiaci prípravok vo forme prášku s citrónovým kaviárom 

99% zložiek prírodného pôvodu

Inovatívna a udržateľná púdrovitá receptúra pre primárny krok vašej kozmetickej rutiny - čistenie. Ráno a večer nadávkujte malé množstvo do dlane, zmiešajte s niekoľkými kvapkami vody a krúživými pohybmi naneste na tvár, kým sa nevytvorí jemná pena, potom opláchnite vlažnou vodou. Prášok je vynikajúci aj ako odličovač. Táto nová eko-rutina krásy s úžasným rozjasňujúcim a vyhladzujúcim efektom zaručuje približne 100 umytí s až 75% úsporou vody v porovnaní s tradičnými produktami.

2. Zvláčňujúci spevňujúci krém na očné okolie s citrónovým kaviárom 

98 % ingrediencií prírodného pôvodu

Aplikuje sa ráno a večer jemným poklepkávaním v oblasti očného okolia. Viditeľne redukuje mimické vrásky a stopy únavy, čím oblasť v okolí očí získa svieži a hebký vzhľad. Kyselina hyaluronová ako ultrafiller intenzívne hydratuje pokožku očného okolia a zachováva jej kolagén a kofeín zo semien zelenej kávy podporuje mikrocirkuláciu povrchu pokožky a zosilňuje účinky vitamínu C a zlata.

3. Vyživujúci, obnovujúci a spevňujúci pleťový krém na 24 hodín s citrónovým kaviárom 

96 % zložiek prírodného pôvodu

Ráno a večer, aplikovaný po očistení, tento hodnotný krém ponúka vašej pleti viacero výhod: povrchové vrásky sú viditeľne redukované a pleť je okamžite hladšia, kompaktnejšia, žiarivejšia. Antioxidačná a anti-age účinnosť vitamínu C, ktorý je efektívne prenášaný časticami čistého zlata, je podporená obsahom kyseliny hyaluronovej ultrafiller, extraktom z limetky a šťavou z ružového grapefruitu.

Anti-age sila línie VITAMINA C & ORO 24K preukázaná testovaním in vitro a in vivo

Účinnosť týchto troch produktov je preukázaná testovaním in vitro na bunkových kultúrach a in vivo inštrumentálnym klinickým testovaním* a je potvrdená testom 50 žien vo veku 40 až 60 rokov, ktoré vyskúšali našu anti-age rutinu krásy.**

Okysličujúci rozjasňujúci čistiaci prášok 

In vitro testovanie potvrdzuje, že produkt má vynikajúce antioxidačné a čistiace účinky, testovanie in vivo ukazuje, že po použití čistiaceho prášku sa zlepší žiarivosť pleti a pokožka nadobudne pocit okysličenia. Hodnotenie ľudí, ktorí produkt vyskúšali:

  • produkt je jemný 94 %**
  • pleť je hydratovaná 80 %**
  • pleť je hladšia, rozjasnená, akoby prekysličená 76%**

Zvláčňujúci spevňujúci krém na očné okolie 

In vitro testovanie potvrdzuje antioxidačné pôsobenie krému a stimuláciu tvorby kolagénu, testovanie in vitro ukazuje zníženie vačkov a kruhov pod očami a rozjasnenie pleti v oblasti očných kontúr. Hodnotenie ľudí, ktorí produkt vyskúšali:

  • produkt je jemný 94 %**
  • pokožka je hydratovaná 86 %**
  • kruhy a vaky pod očami vaky sú redukované 54%**

Vyživujúci, obnovujúci a spevňujúci pleťový krém na 24 hodín 

Krém je účinný v boji proti starnutiu pleti: štúdie in vitro preukázali jeho antioxidačný, energizujúci a regeneračný účinok. Testovanie in vivo ukázalo lepšiu hydratáciu, pružnosť a žiarivosť pleti, kompaktnejšiu pleť a redukciu vrások. Hodnotenie ľudí, ktorí produkt vyskúšali:

  • pleť pôsobí vyživenejšie a žiarivejšie 78 %**
  • pleť je príjemne hydratovaná 72 %**
  • pleť je kompaktnejšia 64%**  

*inštrumentálny klinický test vykonaný dermatológom na 50 dobrovoľníkoch vo veku 40 až 60 rokov s použitím produktov dvakrát denne počas 56 dní

**samohodnotiaci test vykonaný 50 dobrovoľníkmi vo veku 40 až 60 rokov veku, používanie produktov dvakrát denne na 28 dní

Naše 100% čisté, eticky udržateľné, certifikované zlato
Naše 24-karátové zlato pochádza z baní certifikovaných štandardom "Fairmined standard", ktorý zaručuje, že proces ťažby sa uskutočňuje v podmienkach spravodlivo hodnotenej práce, sociálneho a organizačného rozvoja a pri ochrane životného prostredia. Zistite viac na fairmined.org.

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované