Slnko Sprchový gel po opaľovaní

Sprchový gel s výťažkami z karotky a orechových šupiek čistí telo a predlžuje opálenie

  • Formát: 375 ml
  • Code: 086.232

16,30 €

S DPH, Bez prepravných nákladov

***DEFAULT_AVAILABLE_NOW***

Charakteristika

Voňavý gel je uvoľňujúcim spoločníkom počas pobytu na slnku, alebo ukončujúca bodka za prázdninovým dňom. Použitie sprchového gelu po opaľovaní sa stáva dôležitým zvykom na odstránenie zvyškov piesku a soli. Zároveň šetrí a „nevymyje“ vaše opálenie. Jeho základ tvoria jemné, ale účinné čistiace zložky, získané z kokosu a ovsa s nízkou penivosťou. Zabraňujú nadmernému odlupovaniu pokožky a následnému vyblednutiu opálenia. Prírodné výťažky zo šupky vlašského orecha a karotky zvýraznia a predĺžia opálenie. Sprchový gel po opaľovaní je teda cenným spoločníkom na dlhé uchovanie krásneho sfarbenia z dovolenkových dní.

Zloženie INCI: Aqua (Water), Lauryl glucoside, Sodium cocoyl barley amino acids, Sodium cocoyl glutamate, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Parfum (Fragrance), Disodium cocoyl glutamate, Glyceryl oleate, Daucus carota sativa (Carrot) root extract, Juglans regia (Walnut) shell extract, Sodium lauroyl oat amino acids, Potassium caproyl tyrosine, Glycerin, Citric acid, Alpha-isomethyl ionone, Eugenol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, Sodium chloride, Potassium sorbate, Sodium benzoate.

Ďalšie informácie

  • 100% Made in Italy
  • 7 testovaných kovov
  • Odjakživa priatelia zvierat
  • Dermatologicky testované
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.
  • Balené do papiera ® FSC®
L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované