Vite Rossa Gambe Gél

EKO-BIO gél na "odľahčenie" nôh

Vite Rossa Gambe Gél Zoom
  • Formát: 125 ml
  • Code: 1085.910

17,90 €

S DPH, Bez prepravných nákladov

***DEFAULT_AVAILABLE_NOW***

Charakteristika

Obzvlášť po náročnom dni mnoho žien pociťuje nepríjemný pocit ťažoby a opuchy nôh a občas dokonca tlak na pokožke. Tieto ťažkosti môžu byť ešte zreteľnejšie počas leta, keď teplo zvyšuje nepríjemné efekty dilatácie ciev.

Vždy pomáha prevencia a zdravý životný štýl. Prínosom sú prechádzky a ľahké rozcvičky, prípadne vykonávanie pohybov, ktoré aktivujú svalovú hmotu nôh a cirkuláciu. Je tiež dôležité piť dostatok vody, znížiť príjem soli, uprednostňovať ovocie a zeleninu s obsahom vitamínu C, obmedziť nosenie príliš vysokých opätkov a nepreháňať to s vystavovaním nôh silnému slnku alebo zdrojom tepla ako sauna a turecký kúpeľ.

Spoločnosť Erbamea vybrala mnoho kvalitných rastlinných ingrediencií s vysoko špecifickými schopnosťami a vložila ich do tohto prípravku venovaného unaveným nohám, ktoré po celodennej aktivite sužuje ťažoba a opuchy. Príjemný pocit úľavy navodzuje  organický výťažok z viniča hroznorodého a umocňuje ho ochranný organický výťažok z pupočníka ázijského. Organický pagaštan a listnatec zase podporujú povrchovú kožnú mikrocirkuláciu a dodávajú končatinám pocit ľahkosti. Úžasnú sviežosť pociťujú, keď zaúčinkuje prírodný mentol, mentyl-laktát a voda destilovaná z organického hamamelu.

Príjemný stav sa prehlbuje masírovaním tohto gelu na nohy aj vďaka povzbudzujúcej vôni čistých organických éterických olejov. 

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo prípravku na ruky a starostlivo masírujte chodidlá a priehlavky nôh, postupne celé nohy až do úplného vstrebania.

Zloženie: Výťažky certifikované ako organické z viniča hroznorodého, pupočníka ázijského, listnatca tŕnitého a pagaštana, voda destilovaná z organického hamamelu, prírodný mentol, mentyl-laktát a éterické oleje z levandule a mäty piepornej.

Zloženie INCI: Aqua (Water), Glycerin, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil, Triisostearin, Glyceryl stearate citrate, Tripelargonin, Hydrogenated vegetable glycerides, Harpagophytum procumbens root extract, Boswellia carterii resin extract, Zingiber officinale (Ginger) root extract, Curcuma longa (Turmeric) root extract, Capsicum annuum fruit extract, Theobroma cacao (Cocoa) seed butter, Tocopherol, Menthyl nicotinate, Chondrus crispus, Xanthan gum, Cetyl esters, Brassica campestris (Rapeseed) seed oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf extract, Artemisia absinthium oil, Artemisia vulgaris oil, Cinnamomum zeylanicum bark oil, Eucalyptus globulus leaf extract, Gaultheria procumbens oil, Lavandula hybrida herb extract, Juniperus virginiana oil, Melaleuca leucadendron cajaput oil, Mentha arvensis leaf oil, Mentha spicata leaf extract, Pinus sylvestris leaf extract, Pogostemon cablin extract, Salvia officinalis (Sage) leaf extract, Salvia sclarea (Clary) oil, Thuya occidentalis bark extract, Thymus vulgaris (Thyme) oil, Vetiveria zizanoides root extract, Triethyl citrate, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool, Citric acid, Sodium phytate, Benzyl alcohol, Potassium sorbate, Sodium benzoate.

 

Ďalšie informácie

  • 100% Made in Italy
  • 7 testovaných kovov
  • Odjakživa priatelia zvierat
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.
  • Balené do papiera ® FSC®
L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované