Zázvor a citrón BIO 20 nálevových vrecúšok

Nálev zo zázvoru v organickej kvalite

Expirácia 07/2022

  • Formát: 20 vrecúšok
  • Kód: 1002.916

4,15 € 8,30 €

S DPH, Bez prepravných nákladov

***DEFAULT_AVAILABLE_NOW***

Charakteristika

Ďumbier, pochádzajúci z Indie, bol jednou z prvých korenín, ktoré dorazili do Európy. Bol veľmi oceňovaný pre svoju sviežu pikantnú chuť. Erbamea spojila podzemok zázvora s citrónmi do praktických jednodávkových vrecúšok. Pripravuje sa z nich nálev rozhodnej chute a zahaľujúcej arómy. Príjemný nápoj sa pije po jedlách alebo v ľubovoľnej chvíli dňa pre navodenie pokoja. 

Zloženie: Podzemok ďumbiera (Zingiber officinale Roscoe) 50%*, plody citrónovníka (Citrus limon (L.) Burm. f.) 45%*, prírodná aróma.   

*organická zložka

20 jednodávkových nálevových vrecúšok po 1,5g

Hmotnosť netto: 30g   

Bez lepku / Gluten free

Spôsob použitia: Čajovinu pripravte vliatím vriacej vody (približne 150ml) do šálky a ponorením nálevového vrecúška. Nechajte 5-8 minút odstáť. Odporúča sa nádobu prikryť, aby sa nevytratili prchavé zložky. Pred vytiahnutím nálevového vrecúška ho jemne pritlačte vypuklou stranou lyžičky. Na prípravu jednej šálky čajoviny použite jedno nálevové vrecúško. Podľa chute doslaďte cukrom alebo medom. 

Odhadzovaním produktu neznečisťujte životné prostredie. Skladujte na chladnom suchom mieste, v dostatočnej vzdialenosti od zdrojov tepla. Nálevové vrecúška sú balené jednotlivo bez kovových spojov a uchovávajú celkovú vôňu a všetky prírodné účinné zložky rastliny. Tento obal je vyrobený zo surovín pochádzajúcich z udržateľne obhospodarovaných lesov a kontrolovaných zdrojov.  

ERBAMEA s.r.l., Via L. Gonzaga, 12/A – 06016 Selci Lama di San Giustino (PG), Taliansko

Ďalšie informácie

  • 100% Made in Italy
  • Balené do papiera ® FSC®
  • Certifikát organickej kvality
L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované