Balzam na farbené vlasy

S kokosovým olejom a quinoa na "ochranu" farby

New! Balzam na farbené vlasy Zoom
  • Formát: 150 ml
  • Code: 032.006

17,70 €

S DPH, Bez prepravných nákladov

***DEFAULT_AVAILABLE_NOW***

Charakteristika

Vďaka tomuto balzamu vlasy zažiaria novým leskom a nadobudnú hebkosť a vláčnosť. Zásluhu na tom majú cenné prírodné zložky ako kokosový olej s vynikajúcimi vyživujúcimi účinkami, rozjasňujúci komplex s tungovým olejom, repkovým olejom dodávajúcim lesk a tvoriacim ochranný film a bielkovinový hydrolyzát z quinoa, ktorý tvorí na vlasovom vlákne ochrannú vrstvu zabezpečujúcu trvácnosť farby a lesku. 

Prípravok neobsahuje silikóny, parabény a deriváty ropy. 97% tvoria zložky prírodného pôvodu, zvyšné látky zabezpečujú stabilitu a konzistenciu produktu. 

Zloženie INCI: Aqua (Water), Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Hydrogenated farnesene, Glycerin, Dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Avena sativa (Oat) kernel extract, Hydrolyzed quinoa, Cocos nucifera (Coconut) oil , Helianthus annuus (Sunflower) seed oil, Brassica campestris (Rapeseed) seed oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf extract, Brassica campestris/ aleurites fordi oil copolymer, Behenamidopropyl dimethylamine, Lactic acid, Tocopherol, Parfum (Fragrance), Benzyl salicylate, Citronellol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, Benzyl alcohol, Potassium sorbate, Sodium benzoate.

Ďalšie informácie

  • 100% Made in Italy
  • 7 testovaných kovov
  • Dermatologicky testované
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.
  • Balené do papiera ® FSC®
L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované