Na slnenie

Spoločnosť L'Erbolario ponúka vysoko kvalitné účinné prípravky na ochranu pred škodlivým pôsobením slnečných lúčov a zároveň na dosiahnutie zdravého trvácneho jednotného opálenia. 

Naše prípravky na opaľovanie majú množstvo chrakteristík:

• Zaručujú ochranu pred UVA a UVB žiarením vďaka širokému spektru filtrov SPF (Sun Protection Factor = "faktor ochrany pred slnečným žiarením"), čím zodpovedajú mnohým požiadavkám, napríklad rôznorodej typológii pokožky, ročným obdobiam, času, počas ktorého si želáte vystaviť sa slnečným lúčom. Zvláštna pozornosť je venovaná deťom v línii špecifických solárnych prípravkov pre ich jemnú a citlivú pokožku.

• Zahŕňajú špecifické produkty na telo, tvár, pery, vlasy, pretože každá časť tela si zaslúži osobitnú pozornosť.

 • Reprezentujú rôzne receptúry, ktoré vychádzajú v ústrety rozličným typom pokožky. Napríklad krémy vhodnejšie na pleť tváre a na pokožku so zvýšenou potrebou hydratácie, séra, tekuté mlieka, sprejové formy, pre tých, ktorí uprednostňujú ľahšiu textúru a rýchlejšie vstrebávanie prípravku, vynikajúce pre  väčšie povrchy pokožky, tyčinky ideálne na obmedzené zóny s potrebou maximálnej ochrany pred žiarením ako pery alebo jazvy. Mnoho možností so spoločnou charakteristikou: príjemná a pohodlná aplikácia.

• Obsahujú zložky prírodného pôvodu so zvýšenou hydratačnou, vyživujúcou, zvláčňujúcou a obnovujúcou schopnosťou. 

• Pôsobia preventívne proti škodlivým účinkom slnečného žiarenia zodpovedného za predčasné starnutie buniek a tvorbu škvŕn a fľakov na pokožke, obzvlášť na tvári, napríklad v tehotenstve alebo po jazvách. Nezávisle od veku, fototypu a ročného obdobia je zásadné používať solárne prípravky s vhodnými ochrannými faktormi, pretože nedostatok adekvátnej ochrany spôsobuje predčasné starnutie a v najhorších prípadoch poškodenia kože a možný vznik melanómov. 

Popri prípravkoch venovaných ochrane pred slnečným žiarením môžete nájsť aj produkty na použitie po slnení. Sú vynikajúce na osvieženie a hydratáciu pokožky, prinášajú úľavu a predlžujú opálenie. Netreba zabúdať na vlasy, ktoré si okrem ochrany pred lúčmi vyžadujú aj veľkú pozornosť po pobyte na slnku. 

Pri kúpe 2 produktov na slnenie a po opaľovaní dostanete darček osviežujúci telový krém po opaľovaní alebo sprchový gel po opaľovaní v praktickom cestovnom formáre 100ml.

Darček 100ml prípravok po opaľovaní (sprchový gel alebo osviežujúci krém po opaľovaní) bude vydaný automaticky podľa dostupnosti, nie je možné si ho vybrať pri nákupe.

Iniciatíva platí do 15.septembra 2022 na všetkých zapojených predajných miestach a na stránke www.erbolario.sk do vypredania zásob.

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované