Na slnenie

Spoločnosť L'Erbolario ponúka vysoko kvalitné účinné prípravky na ochranu pred škodlivým pôsobením slnečných lúčov a zároveň na dosiahnutie zdravého trvácneho jednotného opálenia. 

Naše prípravky na opaľovanie majú množstvo chrakteristík:

• Zaručujú ochranu pred UVA a UVB žiarením vďaka širokému spektru filtrov SPF (Sun Protection Factor = "faktor ochrany pred slnečným žiarením"), čím zodpovedajú mnohým požiadavkám, napríklad rôznorodej typológii pokožky, ročným obdobiam, času, počas ktorého si želáte vystaviť sa slnečným lúčom. Zvláštna pozornosť je venovaná deťom v línii špecifických solárnych prípravkov pre ich jemnú a citlivú pokožku.

• Zahŕňajú špecifické produkty na telo, tvár, pery, vlasy, pretože každá časť tela si zaslúži osobitnú pozornosť.

 • Reprezentujú rôzne receptúry, ktoré vychádzajú v ústrety rozličným typom pokožky. Napríklad krémy vhodnejšie na pleť tváre a na pokožku so zvýšenou potrebou hydratácie, séra, tekuté mlieka, sprejové formy, pre tých, ktorí uprednostňujú ľahšiu textúru a rýchlejšie vstrebávanie prípravku, vynikajúce pre  väčšie povrchy pokožky, tyčinky ideálne na obmedzené zóny s potrebou maximálnej ochrany pred žiarením ako pery alebo jazvy. Mnoho možností so spoločnou charakteristikou: príjemná a pohodlná aplikácia.

• Obsahujú zložky prírodného pôvodu so zvýšenou hydratačnou, vyživujúcou, zvláčňujúcou a obnovujúcou schopnosťou. 

• Pôsobia preventívne proti škodlivým účinkom slnečného žiarenia zodpovedného za predčasné starnutie buniek a tvorbu škvŕn a fľakov na pokožke, obzvlášť na tvári, napríklad v tehotenstve alebo po jazvách. Nezávisle od veku, fototypu a ročného obdobia je zásadné používať solárne prípravky s vhodnými ochrannými faktormi, pretože nedostatok adekvátnej ochrany spôsobuje predčasné starnutie a v najhorších prípadoch poškodenia kože a možný vznik melanómov. 

Popri prípravkoch venovaných ochrane pred slnečným žiarením môžete nájsť aj produkty na použitie po slnení. Sú vynikajúce na osvieženie a hydratáciu pokožky, prinášajú úľavu a predlžujú opálenie. Netreba zabúdať na vlasy, ktoré si okrem ochrany pred lúčmi vyžadujú aj veľkú pozornosť po pobyte na slnku. 

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované