Naša fytokozmetika

Ponúkame pravé a overené prípravky, ktoré spĺňajú sľúbené vlastnosti, sú hodné svojej ceny, pretože sú vyrábané z výberových surovín, ktoré sú odborne vyvinuté podľa najprísnejších predpisov Správnej výrobnej praxe a starostlivo kontrolované v každej fáze spracovania.

Kozmetické výrobky podliehajú rozsiahlym overovaniam bezpečnosti, hypoalergénnosti a účinnosti, sú kontrolované prísnymi klinickými testami vykonanými Univerzitou v Pavii na zdravých dobrovoľníkoch, nikdy nie na zvieratách.

Zložky rastlinného pôvodu

Už od nepamäti, na základe rodinných a miestnych tradícií, si uchovávame lásku k nekonečným schopnostiam byliniek, ktoré sú základom účinnosti a príťažlivosti našej fytokozmetiky. Našou hlavnou filozofiou je dbať na to, aby veda a tradícia boli v rovnováhe. V L´Erbolario kráčajú najmodernejšie výrobné systémy a najnovšie kozmetologické poznatky ruka v ruke s plne rešpektovanými bylinkárskymi tradíciami.

per la casaPrierez výskumom

Za vývinom všetkých našich fytokozmetických prípravkov stojí stále sa zdokonaľujúci tím chemikov, biológov a farmaceutov. Naše výskumné a vývojové laboratórium so zväčšenou kapacitou pre vývoj kozmetiky a jeho prísne vedecké metódy sú uznávané talianskym Ministerstvom univerzít a vedeckého a technologického výskumu (MURST- Ministero dell'università e della ricerca scientifica e tecnologica). Neustále pracuje na štúdiu nového využitia účinných zložiek rastlinného pôvodu, navyše vytvára kozmetické prípravky ponúkajúce zvýšenú účinnosť, bezpečnosť a vzhľad. Okrem toho sa úplne nové inovatívne extrakčné laboratórium zameriava na čoraz sofistikovanejšie a profitujúcejšie extrakčné techniky.

Odjakživa odmietame testovanie na zvieratách. A aj navždy budeme.

Od vývoja našich prvých kozmetických prípravkov sme nikdy ani neuvažovali o ich testovaní na zvieratách. Dlhé roky s neoblomným odhodlaním dodržiavame tento záväzok podľa štandardov Medzinárodného zákazu testovania na zvieratách.

Bezpečnosť

Naše prípravky sú vyrábané za optimálnych hygienických podmienok. Kolegovia z Oddelenia kontroly kvality odoberajú vzorky na chemicko-fyzikálne a mikrobiologické testovanie surovín, obalového materiálu, medziproduktov a aj finálnych výrobkov. Predtým, než sú naše produkty predstavené zákazníkom, podrobia sa rozšíreným klinickým testovaniam, zameraným na odhalenie možných príčin podráždenia a vzniku alergických reakcií pokožky. Výskumy sú vždy vyhodnocované Oddelením vnútorného lekárstva a lekárskej terapie na Univerzite v Pavii.

Per la bellezza del visoÚčinnosť

Tak ako bezpečnosť, aj účinnosť našej kozmetiky je starostlivo a dôkladne sledovaná. Klinicko-inštrumentálne testy, in vitro a sebahodnotiace, vykonávané pomocou kozmetických ošetrení, sú tiež pod kontrolou Univerzity v Pavii.

Vzhľad

Skutočná príťažlivosť výrobku je naozajstnou výzvou pre prírodnú a organickú kozmetiku a je jedným z trvalých cieľov nášho výskumu. Snažíme sa ponúkať kozmetiku, ktorá je účinná a má príjemnú konzistenciu. Jemné vône našich prípravkov a ich dômyselné balenia inšpirované botanickými tabuľkami starovekých herbárov sú našim špecifikom a ochrannou známkou a sme na ne obzvlášť hrdí.

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované