Naše hodnoty

My v L'Erbolario sme presvedčení, že krása musí byť vždy podmienená etickými princípmi. Nimi sa naša spoločnosť riadi už viac ako 40 rokov.

Demokratizujúca krása

Začalo sa to našim snom, chceli sme sprístupniť krásu každému. Sme hrdí a môžeme skonštatovať, že počas našej viac ako 40-ročnej práce sme snívať neprestali. Vždy sme vytvárali a neustále navrhujeme výrobky najvyššej kvality. Ako v minulosti tak aj dnes naša fytokozmetika obsahuje veľké percento účinných rastlinných zložiek. A ako v minulosti tak aj dnes ponúkame kozmetiku vysokej kvality za vynikajúcu cenu.

Krása bez krutosti

Nikdy sme naše finálne kozmetické prípravky netestovali na zvieratách, dokonca ani v časoch, keď to bolo veľmi rozšírené. Od roku 1998 s neoblomným odhodlaním dodržiavame Medzinárodný zákaz testovania na zvieratách. Naše kozmetické prípravky obsahujú výhradne suroviny, ktoré sú preukázateľne neškodné a dobre znášané, a preto nevyžadujú ďalšie testovania. Naviac, tak ako to táto norma vyžaduje, nepoužívame žiadne testované suroviny.

Transparentnosť

Vždy sa snažíme byť jasní a zreteľní. Pre nás transparentnosť začína pri jednotlivom produkte, na ktorého balení poskytujeme sériu informácií, ktoré považujeme za podstatné. Transparentnosť pre nás tiež znamená jasný zámer. Našu spoločnosť sme vybudovali na ekologických a sociálnych základoch a radi to pripomíname v každom katalógu, brožúre, uvádzajúc vždy podrobnosti z oficiálnych získaných certifikátov.

Environmentálne udržateľný rozvoj

Milujeme krásu a aj krásu našej planéty! Už roky vynakladáme veľké úsilie na prevenciu, zmenšenie a odstránenie každej formy znečistenia alebo neopodstatneného plytvania zdrojmi vyplývajúceho z našej činnosti. Naša fytokozmetika sa vyrába v produkčných halách v Lodi, podľa technických noriem Systému environmentálneho manažérstva (UNI EN ISO14001 certifikát č. 497-2002-AE-MIL-SIN-CERT DNV) a všetky naše pestovateľské aktivity sú certifikované ICEA (Inštitút pre etickú environmentálnu certifikáciu). To všetko preto, lebo od vzniku našej spoločnosti sme sa zaviazali vyrábať len na princípoch trvalo udržateľného rozvoja.

Etika práce

Našu kozmetiku vyrába vyše 150 ľudí v zdravom, pokojnom a podnecujúcom pracovnom prostredí našich produkčných hál v príjemnej priateľskej atmosfére. Všetci zamestnanci v L´Erbolario zdieľajú bezpečné pracovné priestory, rovnocenné zaobchádzanie bez akejkoľvek diskriminácie a ich práca je oceňovaná podľa kvality.

Globálne formulácie...

Často sa z našej prekrásnej krajiny vydávame objavovať iné, bližšie či vzdialenejšie miesta. Cestujeme po svete a hľadáme suroviny. Naše cesty nás zaviedli do Guatemaly a Maroka zbierať listy aloe a získavať arganový olej, boli sme v Afrike neodolateľne priťahovaní pôsobivým baobabom a stromom kigélie, zastavili sme sa na ostrovoch Maluku, kde nám prekrásne ženy s ebenovými vlasmi prezradili svoje tajomstvá krásy.


…ma “località” in ogni fase produttiva… ktoré sú "lokálne" na každom stupni výroby

Každá fáza našej činnosti, od vývoja po kontrolu kvality, od prípravy polospracovaných produktov k baleniam, bola vždy vykonávaná v našich výrobných priestoroch v Lodi. Nikdy sme nepresunuli žiadnu z produkčných fáz do tretích krajín, obzvlášť nie tam, kde sa porušujú ľudské práva a základné práva pracujúcich. Sme hrdí, že naša fytokozmetika je 100% vyrobená v Taliansku, 100% MADE IN ITALY!

L’Erbolario Slovensko

L'Erbolario

La naturale bellezza 100% italiana

DANBIK s.r.o.

83151 Kadnárova 51 Bratislava

Tel. +421910193910

lerbolario@naturotheka.sk

GMO Free
Odjakživa priatelia zvierat
7 testovaných kovov

Kontrola obsahu 7 kovov* na minimalizáciu rizík vzniku alergických reakcií a tým aj ochranu pre veľmi citlivú pokožku. *Nikel, olovo, arzén, kadmium, ortuť, antimón a chróm.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Neobsahuje zložky
živočíšneho pôvodu.

Balené do papiera FSC®

Balené do
papiera FSC®

Dermatologicky testované

Dermatologicky
testované